SALA SZKOLENIOWA JAK NOWA

70 m kw. komfortu - zakończył się remont sali szkoleniowej. Nowa aranżacja wnętrza i znacznie bardziej funkcjonalne i wygodne meble dla uczestników i prowadzących szkolenia to tylko niektóre elementy, które poprawiliśmy.

ZAPRASZAMY DO ORGANIZACJI ZGRUPOWAŃ SPORTOWYCH

Kompleks Sportowy Zawisza - kuźnia bydgoskich talentów to bardzo dobre miejsce do ładowania zimą sportowych akumulatorów. Zapraszamy do skorzystania z oferty zgrupowań sportowych WIOSNA - LATO 2015.

WIĘCEJ POKOI DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

9 pokoi, tj. 20 miejsc dla osób niepełnosprawnych - zakończył się remont pokoi hotelowych. Inwestycja to kolejny krok do bardziej dogodnego dostępu do naszych usług dla osób niepełnosprawnych.

Hotel Zawisza to komfortowe noclegi w Bydgoszczy, zapewniające doskonałe warunki do wypoczynku. Hotel mieści się na terenie nowoczesnego Kompleksu Sportowego Zawisza, oddalonego od ścisłego centrum miasta Bydgoszcz o 2 km. Doskonała lokalizacja zapewnia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta, jak też ciszę i spokój - w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Doskonały wypoczynek w Bydgoszczy mają Państwo zagwarantowany dzięki ofercie rekreacyjnej (kryte korty tenisowe) oraz Centrum Odnowy Biologicznej "Zawisza", z bogatą ofertą zabiegów relaksacyjnych i regenerujących.

Nasz hotel w Bydgoszczy to doskonałe miejsce do zorganizowania zgrupowań sportowych oraz spotkań biznesowych. Bezpośrednie położenie na terenie bogato wyposażonego kompleksu sportowego pozwala na korzystanie z infrastruktury dostosowanej do różnego rodzaju treningów. W naszym hotelu w Bydgoszczy mogą Państwo przeprowadzić również szkolenia branżowe oraz eventy firmowe. Posiadamy doskonale wyposażone sale konferencyjne, wygodne pokoje oraz apartamenty. Znakomita lokalizacja dla firm odwiedzających centrum targowo-wystawiennicze w Myślęcinku.    

  • 176 miejsc noclegowych;
  • 75 pokoi klimatyzowanych, z mini barem i TV LCD;
  • 9 pokoi dla osób niepełnosprawnych (20 miejsc);
  • pokoje i sale konferencyjne z Internetem Wi-Fi;
  • smaczne śniadania z dużym wyborem potraw;
  • lobby bar;
  • klimatyzowana sala konferencyjna;
  • VIP Room;
  • przestronny, bezpłatny parking;

GASTRONOMIA

ZGRUPOWANIA

REHABILITACJA SPORTOWA

KORTY TENISOWE